Gaperloop 2019

Vlak en snel parcours.

24 Mai 2019

Door de Atletiekunie gecertificeerd

10 Km    5 Km

INSCHRIJVEN           Info

                             10Km Gaperloop 2018

1 Erwin Harmes (PR 31.18) Middelburg 32.44 M35  
2 Stefan Schrier (PR) Vlissingen 33.49 M35    
3 Adriaan Walhout (PR 34.51) Middelburg 34.58 M35    
4 Jozias Boone (PR) Goes 36.07 M35    
5 Wim van Sparrentak (PR 34.04) Sint Laurens 36.11 M45    
6 Jan-Willem Roelse (PR) Gonzalez Running 36.31 Mse    
7 Jorim de Boks (PR 35.00) Middelburg 36.58 Mse    
8 Sven Vermeulen (PR 36.39) Vlissingen 37.15 M40    
9 Wilco Boogaard (PR 35.52) Middelburg 37.27 M40    
10 Tom Verbeek (PR) Kwadendamme 37.56 Mse    
11 Micha Janse (PR 38.32) Zoutelande 38.38 M40    
12 Arnoud Rijk (PR) Heinkenszand 38.41 Mse    
13 Fred van Es (PR) Domburg 38.57 M40    
14 Jonathan Boon (PR 38.55) Oost-Souburg 39.29 Mse    
15 Gert van der Vinden (PR 37.38) Biggekerke 39.36 M50    
16 Ruben Boutens (PR 38.57) Middelburg 39.58 Mse    
17 Dennis Heilbron (PR 37.57) Grijpskerke 40.19 M40    
18 Johan Spruit (PR 39.56) Kapelle-Biezelinge 40.31 Mse    
19 Floris Jan Koole (PR 33.59) Oostkapelle 40.47 M45    
20 Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Middelburg 40.54 M35    
21 Ewald Provoost (PR 40.51) Biggekerke 40.58 M40    
22 Jeroen Hollebrandse Etten-Leur 41.09 M40    
23 Marcel Sommeijer (PR) Oost-Souburg 41.22 M45    
24 Gijsbert Elstgeest (PR 40.42) s-Heerenhoek 41.25 M45    
25 Peter van Lit (PR) Middelburg 41.31 M50    
26 Lion Baas (PR 41.27) Vlissingen 42.07 M40    
27 Robert-Jan Provoost (PR 41.13) Domburg 42.28 M40    
28 Leo Janse (PR 39.14) Middelburg 42.34 M50    
29 Chery den Exter (PR) Vlissingen 42.40 M40    
30 Menno den Dekker (PR) Terneuzen 42.55 M40    
31 Marnix van den Brande (PR) Terneuzen 42.57 Mse    
32 Rick de Smit (PR) Goes 43.01 Mse    
33 Martin Pruijsers (PR 37.08) Middelburg 43.04 M50    
34 Linda Versluis (PR) Gapinge 43.08 V50    
35 Christian Janse (PR 43.15) Aagtekerke 43.16 Mse    
36 Nick Paulusse (PR) Oost-Souburg 43.20 M45    
37 Frans Bos (PR 40.02) + (ZR Mannen 70) Vlissingen 44.09 M70    
38 Sophie Miljoen (PR) Gapinge 44.49 V40    
39 Suzanne van Elsacker (PR) Middelburg 44.53 Vse    
40 Guillaume de Jonge (PR) Oost-Souburg 44.59 M40    
41 Daniel Walhout (PR 44.59) Veere 45.01 M35    
42 Lizo Koppejan (PR 44.36) Arnemuiden 45.02 M45    
43 Simon Voet Koudekerke 45.06 Mse    
44 Evelien van Sparrentak (PR 44.36) Sint Laurens 45.09 V40    
45 Leon Vermeulen (PR) Wemeldinge 45.21 M40    
46 Erwin Clowting (PR) Vlissingen 45.33 M55    
47 Leo Dalebout (PR 40.02) Gapinge 45.36 M55    
48 Erwin van Schaik (PR 41.40) Middelburg 45.38 M50    
49 Marco Dingemanse (PR) Zoutelande 45.41 M40    
50 Johan Lorier (PR 42.36) Vlissingen 46.03 M40    
51 Mark Bouterse (PR) Kapelle-Biezelinge 46.39 Mse    
52 Sandra van de Broek (debuut) Sint Laurens 46.47 V40    
53 Arjan Vermeulen (PR 46.46) Veere 47.16 M50    
54 Jan-Kees Langeraar Vlissingen 47.56 M60    
55 Ilona Harten (PR) Oost-Souburg 48.05 V40    
56 Jacky Luitwieler (PR 47.35) Oost-Souburg 48.12 M50    
57 Martijn Huiszoon Kortgene 48.25 Mse    
58 Ewoud van den Brande Middelburg 48.34 Mse    
59 Maurice Eppings (PR) Zoutelande 48.43 M55    
60 Ronald van Hercules (PR 48.15) Serooskerke 49.05 M60    
61 Jan-Willem Overveld Aagtekerke 49.12 Mse    
62 Cor Schipper (PR 44.34) Middelburg 49.17 M60    
63 Thomas Stuurwold (PR) Zoutelande 49.30 Mse    
64 Thomas Slingenberg Westkapelle 49.34 M40    
65 John Guequierre (PR 33.40) Middelburg 49.41 M65    
66 Jannie de Vries (PR 46.15) Vlissingen 49.44 V55    
67 Remi Mesu (PR 48.23) Middelburg 49.57 Mse    
68 Marije Besuijen (PR 48.24) Middelburg 50.04 V35    
69 Elsbeth Dingemanse (PR) Gapinge 50.48 V40    
70 Bram van Eenenaam Nieuw- en Sint Joosland 50.51 M50    
71 Michel Meeuwse (PR) Vlissingen 50.54 M40    
72 Arnold Eggink (PR 43.40) Gapinge 51.01 M50    
73 Renate Moerland (PR) Arnemuiden 51.10 Vse    
74 Edwin Boogaard (PR) Zoutelande 51.23 Mse    
75 Conno Francke (debuut) Gapinge 51.29 M50    
76 Rob van der Zwaag (PR) Veere 51.46 M50    
77 Arjan de Vrieze (PR) Wolphaartsdijk 52.25 M40    
78 Stefan van Hemert (PR 51.29) Middelburg 53.00 Mse    
79 Jose Dierickx (PR) Vlissingen 53.18 V60    
80 Kees Kuzee (PR) Middelburg 53.32 M50    
81 Corne van Lomwel (PR 44.57) Oost-Souburg 53.36 M40    
82 Annabel Marion (debuut) Westkapelle 53.39 V40    
83 Harry Kwakkelaar (debuut) Vlissingen 53.57 M60    
84 Mirjam Kloet (PR) Arnemuiden 53.59 V40    
85 Evelien van Heemst (PR) Middelburg 54.02 V35    
86 Marian van Dijk (PR 45.39) Middelburg 54.09 V50    
87 R Louws Vlissingen 54.22 M40    
88 Benny van Norden (debuut) Oost-Souburg 54.25 M40    
89 Martijn Blommaert (PR 38.03) Middelburg 54.29 Mse    
90 Miranda Kwakkelaar (debuut) Middelburg 54.31 V40    
91 Ilse Groeneweg (PR) Zoutelande 54.37 V40    
92 Rieky de Kock (PR) Zoutelande 55.30 V40    
93 Jose van Belzen (PR) Arnemuiden 56.14 Mse    
94 Harry Nicolasen Goes 56.22 Mse    
95 Harry Davidse (PR 54.09) Serooskerke 56.28 M50    
96 Jan Jobse (PR 49.11) Serooskerke 56.38 M65    
97 Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen 57.11 V60    
98 Ronnie Ovaa (PR 57.19) Vlissingen 57.26 M40    
99 Rob Epker (PR 54.58) Middelburg 57.30 M50    
100 Katja de Groes (PR) Vrouwenpolder 57.44 Vse    
101 Jacob Luitwieler (PR 54.49) Middelburg 59.03 M70    
102 Frederiek Huiszoon (debuut) Middelburg 59.17 V50    
103 Willeke Carol (PR) Arnemuiden 1.00.04 Vse    
104 Jacco van de Gruiter (PR 58.15) Arnemuiden 1.00.13 Mse    
105 Sarijke Aerts (PR 58.55) Middelburg 1.00.23 V60    
106 Jan Kruit Middelburg 1.00.38 M60    
107 Anja Schroevers (PR 58.35) Arnemuiden 1.01.54 V50    
108 Alies Huiszoon Kortgene 1.02.51 V50    
109 Jorina Oreel (PR 1.01.21) Arnemuiden 1.04.05 V40

5K Gaperloop 2018

1 Floris Willeboordse (PR) Middelburg 15.41 Mse    
2 Sergio Harinck (PR) Gonzalez Running 16.20 Mse    
3 Thijs Clowting (debuut) Vlissingen 18.12 Mse    
4 Pieter Wisse Rotterdam 18.27 Mse    
5 Ronald Geertse (PR) Serooskerke 18.37 Mse    
6 Stefan den Hollander (PR) Meliskerke 18.48 Mse    
7 Carolien van de Kreeke (debuut) Serooskerke 19.01 V40    
8 Giorgio Joziasse (PR) Middelburg 19.04 Mse    
9 Joel Aafjes (PR 16.52) Kortgene 19.20 Mse    
10 Mauricio Gonzalez (PR) Vrouwenpolder 19.29 M55    
11 Danny de Leeuw (PR 19.52) Goes 19.56 Mse    
12 Nelleke Balde (debuut) Grijpskerke 20.00 Vse    
13 Marijn Grootjans (PR) Westkapelle 20.05 Mse    
14 Pieter Wisse (PR 19.56) Biggekerke 20.18 M50    
15 Ryndert van der Kolk Middelburg 20.52 Mse    
16 Leendert van de Ven (debuut) Zoutelande 21.07 M55    
17 Huub Beelen (PR) Goes 21.15 M55    
18 Sico Poortvliet (PR) Middelburg 21.33 Mse    
19 Marco Olivier (PR 21.47) Vlissingen 22.05 M45    
20 Natalie Sinke (PR 21.10) Vlissingen 22.23 V40    
21 Jolanda Francke (debuut) Aagtekerke 23.17 Vse    
22 Lisanne Lorier Vlissingen 23.21 Vse    
23 John Langerak Burgum 23.24 Mse    
24 Marijn van Bemmel (debuut) Oost-Souburg 23.47 Mse    
25 Nicole Wondergem (PR) Sint Laurens 24.14 V35    
26 Bram van Boxel Tilburg 24.17 Mse    
27 Mara Klaver Grijpskerke 24.21 Vse    
28 Henrike Blokpoel (PR) Oost-Souburg 24.24 Vse    
29 Corrie de Schacht Oost-Souburg 24.32 Vse    
30 Roy Paauwe Gapinge 24.34 Mse    
31 Marlon Merison (debuut) Biggekerke 24.37 Mse    
32 Robin Verhaar Wemeldinge 24.43 Mse    
33 Aart van Luijk (PR) Middelburg 25.10 M60    
34 Maurice Steketee (PR 20.46) Middelburg 25.12 M35    
35 Andrej Miljoen Gapinge 25.46 Mse    
36 Peter Verhaar (debuut) Wemeldinge 26.09 Mse    
37 Els Gelok (PR) Vlissingen 26.31 Vse    
38 Sjoerd Wassink (PR) Vlissingen 26.34 Mse    
39 Helene Louwerse Gapinge 26.43 Vse    
40 Roosmarijn Versluis Middelburg 26.48 Vse    
41 Laura de Ridder (debuut) Middelburg 26.51 Vse    
42 Janneke Boutens (PR 26.20) Middelburg 27.00 Vse    
43 Maria Lorier Vlissingen 27.10 Vse    
44 Lotte Elstgeest (debuut) s-Heerenhoek 27.16 Vse    
45 Chris Melse (debuut) Middelburg 27.21 Mse    
46 Ingeborg Coppoolse (PR) Oostkapelle 27.35 Vse    
47 Kees Francke (PR 27.27) Grijpskerke 27.41 Mse    
48 Daisy van de Velde (PR) Oostburg 27.43 Vse    
49 Natasja Breijer (debuut) Serooskerke 27.45 Vse    
50 Jan Joosse (debuut) Nieuw- en Sint Joosland 27.46 Vse    
51 Joost van Garderen (PR) Aagtekerke 27.48 Mse    
52 Karin den Dekker (PR) Terneuzen 27.51 V45    
53 Wenda Verstraate (debuut) Koudekerke 27.52 Vse    
54 Esther Brouwer (debuut) Vlissingen 28.05 Vse    
55 Pim Kroese Gapinge 28.17 Mse    
56 Maarten Sonius Westkapelle 28.19 Mse    
57 Kim Joziasse Oostkapelle 28.21 Vse    
58 Jacques van Putten (debuut) Aagtekerke 28.26 Mse    
59 Floor Lorier Vlissingen 29.14 Vse    
60 Danielle van de Ven (PR 28.30) Middelburg 29.19 Vse    
61 Tijne Vluggen Gapinge 29.24 Vse    
62 Petrie Pijnenborg (PR) Veere 29.27 Vse    
63 Hans van Sluijs (PR 28.49) Middelburg 29.29 M65    
64 Marina Jansen Kruiningen 29.31 Vse    
65 Atina de Jonge Wemeldinge 29.36 Vse    
66 Wilma van de Gruiter (PR 29.32) Arnemuiden 29.43 Vse    
67 Mia van Belle (PR 28.29) Vlissingen 29.54 V65    
68 Denise Klap Serooskerke 30.06 Vse    
69 Petra Coppoolse Serooskerke 30.36 Vse    
70 Annemiek Paulusse (PR 30.06) Oost-Souburg 30.39 Vse    
71 Corine Meier Middelburg 30.42 Vse    
72 Jack Gillessen Middelburg 31.00 Mse    
73 Jean-Pierre Maas (debuut) Vlissingen 31.19 Mse    
74 Nathalie de Later (PR 27.33) Oostkapelle 31.26 Vse    
75 Francien de Later (PR) Middelburg 31.55 Vse    
76 Petra Kraaijvanger Oost-Souburg 33.01 Vse    
77 Femke Sturm Oost-Souburg 33.11 Vse    
78 Gijs Kroese Gapinge 33.13 Mse    
79 Johanna Sturm Oost-Souburg 33.15 Vse    
80 Ilse van Dommelen (PR) Biggekerke 33.57 Vse    
81 Josca Boogert Gapinge 34.23 Vse    
82 Ruud van den Barselaar Middelburg 35.04 Mse    
83 Wendy Mohlman Middelburg 35.07 Vse    
84 Hein-Piet van Boxtel Tilburg 35.38 Mse    
85 Dennis Willeboordse Gapinge 39.12 Mse    
86 Lukas Willeboordse Gapinge 39.15 Mse    
87 Elin Goedhart Oost-Souburg 40.35 Vse    
88 Helle Dingemanse Zoutelande 43.12 Vse    
89 Kristel Dingemanse Zoutelande 43.13 Vse    
90 Nieky de Roos Vlissingen 44.47 Vse    

     Categorieën 10Km

  Mannen Open      Vrouwen OpenMannen 40+         Vrouwen 40+   Mannen 50+         Vrouwen 50+ Mannen 60+         Vrouwen 60+

Gaperloop (68)

     Categorieën 5Km

 

         Mannen Open                 Vrouwen Open